Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN DAT UZ KL. MUŽSTVO "A"
SO  20.03. 15:00        
NE 21.03. 15:00      
SO  27.03. 15:00 14 Dašice : Ostřešany
NE 28.03. 15:00                       2:1 O.Vajer,O.Šmejda    
SO  03.04. 16:30 15                       1:2 O.Vajer penalta., D. Buchtele    
NE 04.04. 16:30 Moravany : Dašice
SO  10.04. 16:30 16 Dašice : Ostřetín
NE 11.04. 16:30

                            1:0

M. Král penalta

   
SO  17.04. 17:00 17 Nemošice : Dašice
NE 18.04. 17:00                       4:3 O.Šmejda, O. Vajer 2x    
SO  24.04. 17:00 18 Dašice : Torpedo
NE 25.04. 17:00

                       5:1

 

   
SO  01.05. 17:00 19                    4:0    
NE 02.05. 17:00 Mnětice : Dašice
SO  08.05. 17:00 20 Dašice : Pardubičky "B"
NE 09.05. 17:00                      5:0    
SO  15.05. 17:00 21                      0:3    
NE 16.05. 17:00 Jaroslav : Dašice
SO  22.05. 17:00 22 Dašice : Opatovice
NE 23.05. 17:00                        1:0    
SO  29.05. 17:00 23                        2:1    
NE 30.05. 17:00 Litětiny : Dašice
SO  05.06. 17:00 24 Dašice : Horní Ředice
NE 06.06. 17:00                      4:1    
SO  12.06. 17:00 25                       0:3    
NE 13.06. 17:00 Srch "B" : Dašice
SO  19.06. 17:00 26 Dašice : Hradiště "B"
NE 20.06. 17:00                       2:2    

#     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.     AFK Ostřešany web >   26   19   2   5   76:29   59   20  
 
  2.     SK Sparta Dašice web >   26   18   3   5   71:35   57   18  
 
  3.     Sokol Mnětice     26   15   4   7   77:51   49   10  
 
  4.     Sokol Staré Hradiště B web >   26   14   4   8   55:48   46   7  
 
  5.     Torpedo Pardubice     26   11   5   10   55:60   38   -1  
 
  6.     SK Pardubičky B     26   12   1   13   58:56   37   -2  
 
  7.     SK Nemošice     26   11   2   13   70:73   35   -4  
 
  8.     FC Titanic Srch B     26   10   3   13   67:78   33   -6  
 
  9.     AFK Opatovice nad Labem B     26   10   3   13   40:57   33   -6  
 
  10.     Sokol Moravany B     26   9   5   12   46:53   32   -7  
 
  11.     Jaroslav     26   9   5   12   47:56   32   -7  
 
  12.     FC Stavospol Litětiny     26   10   2   14   51:60   32   -7  
 
  13.     FK Horní Ředice     26   8   1   17   38:65   25   -14  
 
  14.     Sokol Ostřetín     26   4   4   18   37:67   16   -23  
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak vám pánové z Dašic velmi děkuji...!!! to si neumíte pohlídat RP..?!

kempes,22. 4. 2011 15:11

R Martin Skala předán do KR vzhledem k případu SŽ Dašic, kde v utkání E1A1002 Dašice - Bukovka nastoupil za domácí hráč s neplatným RP viz. níže Nutno kontrolovat!

Rovněž pochybení – předešlo by se kontumaci utkání - dostaví se do KR a podá vysvětlení