Jdi na obsah Jdi na menu

Přátelské utkání 8.8.2015 - komentář + výsledek!!!!

Přatelské utkání  Rybitví vs. Sparta Dašice B.

Rybitví vs. Dašice B 1:3, branky Kučera 2 x, Buchtele

sestava: Petr Kabeláč, Milan Hora starší, Jakub Vajer, Pavel Čermák, Dominik Šibal,  Jaroslav Šibal, Daniel Buchtele, David Šafařík, Lukáš Kučera,  2 kusy zapůjčeny od soupeře.

V sobotním odpoledni většina hráčů Sparty Dašice dala v 40 stupňovém vedru přednost před pohybem lenošení někde u bazénu, tak sestava byla velmi  lepená. Děkujeme za  přístup některým hráčům, kteří aniž by počítali s reprezentací na zavolání všeho nechali a účastnili se nakonec velmi vypjatého utkání.

Soupeř na začátku utkání vyrukoval velmi dobrým pohybem po celé šíři hřiště, za což byl odměněn první brankou po pěkné střele do vinglu s dvaceti metrů. Pak jakoby se přepnul na styl Sparty, která do dvou minut srovnala a ke konci prvního poločasu za velmi parného počasí i šla do vedení.  V druhém poločasu u domácího Rybitví ( účastník třetí třídy Přeloučsko) , pochodovali emoce, jelikož měli řadu šancí, kdy je vítečný golman Sparty  všechny zlikvidoval.  Ve středu pole byli bezradní a reagovali podrážděně, kdy se  i celkem početné obecenstvo přidalo ke svému mužstvu. Uklidnila je až v devadesáté minutě branka na konečných 1:3.