NE 24.5. 17:00 DAŠICE : HOLICE "B"  0:3 17:00
  NE 31.5. 17:00 TORPEDO : DAŠICE          5:1 17:00
  NE 7.6. 17:00 DAŠICE : PARDUBIČKY 1:2 17:00
  SO  13.6. 17:00 25            hřiště         Přelovice
  NE 14.6. 17:00 ŽIVANICE   : DAŠICE   2:1  17:00
  SO  20.6. 17:00 26
  NE 21.6. 17:00 DAŠICE : SEZEMICE 3:5 17:00

domácí zápasy Podbor

14. Kolo

Dne 29.3.2009 neděle hřiště Lipoltice se uskutečnilo mistrovské utkání mezi domácími a železnou Spartou Dašice.  Sestavy Hostí: trenér sir alex Jarda Hora, head asistent Josef Brunovský, golman: Jiří Meteleka, obrana, J.Šibal, J. Šmejda, P. Čermák, F. Cabicar, záloha,: M.Král, P. Šmejda, j. Šafář, V. Hrůša, útok: O. Šmejda, L. Zahrádka, střídali: L. Křížek,  V. Novák, Matěna.. Úvod utkání výrazně pro Spartu Dašice, po přihrávce Krále do samostatného úniku Zahrádkovi, kdy tento nedal golmanovi šanci 1:0. Po chvíli pálil z hranice velkého vápna do tyče hostujicí P. Šmejda. Po těchto šancích aktivita hostí ochabla a porpvé se ozvali domácí. Nejprve Meteleka vytáhl zákrok proti střele domácího útočníka a následně domácí pálili do boční sítě. Okolo 30 minuty aktivita Sparty velmi polevila a přišel trest v podobě střely domácího hráče, která se doslova od pozadí soupeře odrazila do protippohybu golmana  Metelky.  Stav 1:1. Po té domácí předvedli profesorskou akci s impozantní střelou podél malého vápna k tyči s 25 metrů 2:1. Ke konci poločasu své šance promarnili  Hruša a P. Šmejda. Ze začátku druhého poločasu herně lepší domácí, více balon na svých kopačkách.   Sparta vyprodukovala řadu chyb. Soupeř se dostával do řady šancí.. V polovině poločasu své šance opět promarnili hostující Hruša, P. Šmejda. Domácí opět zahrozili průnikem ve vápně hostí, kdy J. Šmejda nedovoleně zastavil pronikajícího protihráče a rozhodčí nařídil penaltu. Domácí borec jí však napálil do břevna.  Známé pravidlo nedáš dostaneš se doslova vyplnilo a Král dotlačil  balon do branky domácích 2:2. Ve 42 minutě domácí pronikli sérií přihrávek do pokutového území hostí, kdy Sparta nedokázala eliminovat centr z levé strany, kdy celkem tři páry nohou promáchli  a Lipoltičtí nedali těsně před koncem Metelkovi šanci 3:2. Statistiky Lipoltice vs. Sparta Dašice 3:2, góly Sparty Zahrádka, Král...

Ostatní zápasy 14 kola.

A1A - Okresní přebor

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A1A1401 Dříteč Tesla Pce "C" 1:5 (0:2) 60
Branky: Drahokoupil Filip - Uhlíř Jakub 3, Luptovský Vít, Meruňka Michal; ŽK: 0 - Lejsek Jaroslav

A1A1402 Lipoltice Dašice 3:2 (2:1)

A1A1403 Sezemice Chvojenec 6:0 (2:0)

A1A1404 Živanice "B" Újezd 1:2 (0:0)

A1A1405 Pardubičky Opatovice 0:3 (0:2)

A1A1406 Torpedo Řečany 3:5 (2:0)

A1A1407 Holice "B" Choltice 2:2 (1:1) 45
Branky: Englich Jakub 2 - Svoboda Bohuslav, Horák Tomáš; ŽK: Kopa Petr, Šedivka Ondřej, Jedlička Miroslav - Horák Jan

Dne 5.4. 2009 se uskutečnilo první domácí utkání v azylu hřiště v Podboru mezi korodující železnou Spartou Dašice a Teslou Pardubice C.  Sestava domácích trenér Trapatoni M Hora starší, head asistent J. Brunovský, golman J.Metelka, obrana, M. Hora ml. J.Šibal, J.Šmejda, F.Cabicar, záloha J.Šafář, M.Král, P.Šmejda, L.Křížek, útok V.Hruša, O. Šmejda. střídali P. Čermák, J.Zamastil, nestor R. Vinař. Vše za dohledu  trenéra  Jose Murina, Josefa Marka, který vše se zájmem sledoval z tribuny v borovém háječku. Prvních 20 minut utkání obě mužstva stejné držení balonu bez výraznějších šancí. V 25 minutě poprvé zahrozil domácí P. Šmejda z 30 metrů, ale vynikají golman hostí střelu likvidoval. Na druhé straně zahrozili poprvé i hosté, kdy hlavičku hostujícího útočníka také pokryl J. Metelka. Ovšem to se pouze zastřeloval. Po další střele P. Šmejdy ze standartní situace, kterou na roh opět vyrazil hostující golman, předvedli hosté rychlou akci po pravé straně, kdy po centru do vápna nedal nastavenou nohou hostující útočník šanci golmanovi na zákrok  0:1. Po tomto gólu jakoby Dašičtí vyklidili střed pole a soupeř je začal výrazně přehrávat. Dvě minuty před koncem poločasu se hosté opět trefili střelou z vápna do černého, kdy poločas skončil 0:2. Do druhého poločasu šli dašičtí s několika změnami. Zřejmě tyto změny  napomohly střídajícímu J. Zamastilovi po kolmé přihrávce L. Křížka k samostanému úniku, a střela alá Kája Poborský, přes padajícího jinak vynikajícího golmana hostí dala výsledku podobu 1:2. Po tomto se ještě dašický odstřelovač zastřeloval hlavou, kdy po centru J.Šafáře dosloval trefil hostujícího golmana. Ovšem ihned po rozehrání završil hostující útočník  hetrik, kdy střelou s 25 metrů  k tyči podél vápna upravil na 1:3.  Po tomto gólu obraz hry zcela v režii hostů, kdy občasné výpady domácích v podobě neproměněných šancí  V.Hruši a P. Šmejdy na skore nic nezměnili. Hosté ještě stihli po střele nejstaršího hráče na hřišti do šibenice Metelkovi branky a dorážce zvýšit své vedení na stav 1:4.  Statistiky Sparta Dašice vs. Tesla Pardubice C 1:4, gól domácích J.Zamastil.

OSTATNÍ ZÁPASY 15 KOLA.

Zápasy 15.kola

So 04.04. 16:30   SK Holice B - Sokol Dříteč   3:1 (2:0)
  So 04.04. 16:30   Slavoj Choltice - Torpedo Pardubice   2:1 (1:0)
  So 04.04. 16:30   AFK Opatovice nad Labem - Sokol Živanice B   3:2 (3:0)
  So 04.04. 16:30   Sokol Chvojenec - Lipoltice   3:0 (2:0)
  Ne 05.04. 16:30   SK Řečany n.Labem - SK Pardubičky   2:1(0:0)
  Ne 05.04. 16:30   Sokol Újezd - Spartak Sezemice   1:2 (0:0)
  Ne 05.04. 16:30   SK Sparta Dašice - Tesla Pardubice C   1:4( 0:2)

16. KOLO

Dne 11.4. 2009 se uskutečnilo na hostujícím hřiští v Dřítči mezi domácím Sokolem a hostující železnou Spartou Dašice fotbalové utkání okresního přeboru.  Sestava domácích trenér navrátivší sir alex Jarda Hora, head asistent J. Brunovský, golman J.Metelka, obrana, P.Čermák, J.Šibal, J.Šmejda, F.Cabicar, záloha J.Šafář, M.Král, P.Šmejda, M.Hora ml. , útok P.Polák, P. Janák. střídali L.Křížek, Matěna, J.Zamastil. Vše za dohledu odpočívajícího bývalého trenéra  Jose Murina, Josefa Marka, který vše se zájmem sledoval za autovou čarou.  Utkání mohlo z pohledu Dašických začít katastrofálně, asi v 7,5 sekundě utkání nechala hostujícího útočníka scela samotného před branou hostí, kdy J.Metelka proti střele vytáhl zákrok, který poslal střelu mimo síť. v 10 sekundě  se zranil J.Šafář, kdy musel střídat. Po té následoval fotbal po vápna s matnými náznaky šancí. Nejprve pálil z dobré pozice hostující M. Král a po té svou šanci zahodil P.Janák, který nedokázal po špatném vyběhnutí domácího golmana trefit odkrytou branku. Jak již bývá zvykem, po 20 minutách převzal taktovku utkání soupeř, kdy chvílemi to vypydalo na báčko před velkým vápnem s marnými odkopy Dašických.  Ovšem i Dřítečtí měli po svých šancích velmi zvlhlý prach, neboť nedokázali vyřešit situaci tři na jednoho. Tím jedním byl v zádu vynikající J.Šibal.  Poločas tedy skončil 0:0.  V druhém poločase jsme viděli fotbal opět po vápna s náznaky šancí, které nikdy z obou stran nebyly zakončeny trefou do černého. Utkání se díky velmi průměrnému řízení rozhodčích začalo hrát ve vyostřeném tempu.  Za hosty následně vystřídal hostující Zamastil, který po třech pokusech předběhnout Dřitečskou obranu zjistil, že to už není co bývalo. Ovšem jeho příchod poměrně rozhýbal útok hostí. Zápas se blížil k devadesáté minutě, kdy nepřesný rozhodčí poslal do sprch M. Krále, který protestoval k špatně odpískanému ofsajdu. Nejlepší odpovědí byl dlouhý nákop na domácí branku, který výborně vybojoval další střídající Matěna a  posunul před prázdnou branku volném Zamastilovi, který v 90 minutě rozhodl o inportu prvních jarních bodů do Dašic. 0:1.  Statistiky Sokol Dříteč vs. Sparta Dašice, gól J.Zamastil, červená karta M.Král.

Další zápasy 16 kola.

So 11.04. 10:15   Tesla Pardubice C - Sokol Chvojenec   0:0 (0:0)
  So 11.04. 16:30   Sokol Dříteč - SK Sparta Dašice   0:1 (0:0)
  Ne 12.04. 16:30   Lipoltice - Sokol Újezd   1:0 (0:0)
  Ne 12.04. 16:30   Spartak Sezemice - AFK Opatovice nad Labem   3:1 (0:0)
  Ne 12.04. 16:30   Sokol Živanice B - SK Řečany n.Labem   0:3 (0:2)
  Ne 12.04. 16:30   SK Pardubičky - Slavoj Choltice   0:4 (0:3)
  Ne 12.04. 16:30   Torpedo Pardubice - SK Holice B   0:3 (0:1)

Zápas 17. kola.

Dne 18.4.2009 se uskutečnilo mistrovské utkání okresního přeboru mezi domácími Sokolem Chvojencem a značně v sestavě polátanou, zraněními zužovanou Spartou Dašice. Sestava co k tomu dodat, když už i po trénikové zátěži ve čtvrtek se zranil sir alex Jarda Hora, musel ho nahradit nestárnoucí vlastimil petržala v podobě Josefa Brunovského. Jose murino Josef Marek se tentokráté maskoval na místní tribuně. Sestava Sparty Dasice, golman Jiří Metelka, obrana M.Hora ml., J.Šibal, J. Šmejda, P. Čermák, záloha F.Cabicar, P.Šmejda, navrátivší I. Morávek, Matěna, útok O.šmejda, D. Šafařík. Vzhledem k trhlinám v sestavě zapříčiněné zraněními J. Šafář - berle, V. Hruša- berle, Zahrádko - svalové zranění, byla SPARTA  v úvodu utkání  pověstných 20 minut  více jak vyrovnaným soupeřem, ovšem bez výraznějšího vyjádření z obou stran. Okolo 20 minuty se dostali domácí k první standartní situaci, kdy nekompromisně poslali míč hlavou do sítě z malého vápna. 1:0 pro domácí. Deset minut na to ztratil dašický záložník míč  v útočné polovině soupeře, kdy před tímto se náhle otevřela nepochopitelně volná cesta až k brankáři J, Metelkovi. Golman sice provedl výběh až do samé poloviny hřiště ovšem bezvýsledně 2:0 pro domácí. Chvíli na to měli domácí opět standartní situaci v podobě rohového kopu, kdy opětovně hlavou nekompromisně z malého vápna zvýšili na 3:0. V této době to vypadalo z dašickými na ručník . V 44 minutě prvního poločasu D. Šafařík sklepl nákop na Matěnu, tento přihrál do běhu rychlému O. Šmejdovi, který uplatnil svou rychlost a našel před domací barnkou volného F.Cabicara, který střelou ala "fajfka" poslal míč do protipohybu domácího golmana. 3:1 pro domácí. Takto skončil i první poločas. V druhém poločase došlo ke střídaní, kdy hosté poslali do boje L. Křížka, který si po třech vteřinách na hrací ploše utrhl stehení sval (konec sezóny) a musel být střídán J.Zamastilem. Tomuto v 50 minutě nejprve v malém vápně soupeře spadl na temeno hlavy míč odražený od břevna, který doputoval do brány 3:2. Aby po té došlo k jeho natažení svalu. Opět zranění. V této fázy zápasu se hra vyrovnala, kdy dašičtí měli v některých fázích navrch. Přesto soupeř hrozil brejky, kdy nejprve 100 % šanci zlikvidoval J. Metelka a po jeho překonání stoper J.Šibal. Dašičtí měli míč častěji na kopačkách, avšak za zmínku stojí pouze nepřesná střela z 20 m.  D. Šafaříka nad domácí svatyni. Statistiky Sokol Chvojenec vs. Sparta Dašice 3:2, góly F. Cabicar, J.Zamastil. Varování docházejí hráči!!!!

Zápasy 17.kola

So 18.04. 17:00   SK Holice B - SK Pardubičky   3:0
  So 18.04. 17:00   Slavoj Choltice - Sokol Živanice B   4:2 (2:1)
  So 18.04. 17:00   AFK Opatovice nad Labem - Lipoltice   2:2 (1:0)
  So 18.04. 17:00   Sokol Chvojenec - SK Sparta Dašice   3:2 (3:1)
  Ne 19.04. 17:00   Torpedo Pardubice - Sokol Dříteč   0:2 (0:1)

Ne 19.04. 17:00   SK Řečany n.Labem - Spartak Sezemice   1:0 (1:0)
  Ne 19.04. 17:00   Sokol Újezd - Tesla Pardubice C   0:1 (0:1)

Zápas 18. kola.

Dne 26.4.2009 se uskutečnilo mistrovské utkání okresního přeboru mezi domácími Spartou Dašice a hostujícím Sokolem Újezd.  Do sestavy se vrátil po několika letech v hostování v různých soutěžích Ondra  Vajer. Sestava trenér sir alex Jarda Hora, asistent vlastimil petržala v podobě Josefa Brunovského. Jose murino Josef Marek se tentokráté nedostavil. Sestava Sparty Dašice, golman Jiří Metelka, obrana M.Hora ml., J.Šibal, J. Šmejda, P. Kučera, záloha F.Cabicar, O. Vajer, M.Král, Matěna, útok O.šmejda, P.Janák, střídal P.Čermák. Začátek utkání se stal obehranou písničkou výjma vstřeleného gólu. Dašičtí 20 minut hráli více jak vyrovnanou partii. V 10 minutě šel do kontroverzního souboje s hostujícím brankařem domácí útočník Janák, který před hodně tvrdým střetem, s vyběhnuvším gólmanem dokázal posunout míč na volného O. Šmejdu, který do prázdné brány zařídil vedení Sparty 1:0. Po té měl domácí útočník ještě dvě dobré šance ke skórování, které neproměnil. Jak bývá zvykem míč a taktovku převzal soupeř. Nejprve se zastřeloval, kdy z 30 metrů trefil levou tyč domácích, aby v 30 minutě si vzal na půlící čáře útočník míč přeběhl po pravé straně a nacentroval na volného spoluhráče do malého vápna, který nikým nehlídán neměl nejmenčí problém vyrovnat. 1:1. V 40 minutě si opět hostující útočník narazil se spoluhráčem, s míčem u nohy přešel přes celou obranu domácích a na hranici velkého vápna, nádherným angličanem po zemi o levou tyč, poslal hosty do vedení. Poločas tak skončil 1:2 pro Sokol Újezd. Do druhého poločasu se nastupovalo beze změn na obou stranách. Hra ze začátku byla vyrovnána, kdy hosté opět trefily tyč domácích, aby v 60 minutě lehkým nahozením na branku a nepřesným zákrokem domácího gólmana zvýšili své vedení na 1:3. Od této chvíle si soupeř myslel, že je již rozhodnuto a ve své hře polevil. Projevilo se to v rozhárané hře s mnoha fauly, které rozhodčí trestal v podobě žlutých karet. Leckdo si nemohl nevšimnout, že některým hráčům jich dal více než povolují pravidla, aniž by vytáhl červenou kartu. S přibývajícími fauly docházelo ke standartním situacím a to spíše ku prospěchu Dašických. Nutno poznamenat, že na hřišti se v této době objevil štístko P. Čermák. Srovnání s Vláďou Šmicrem přímo nesnáší, ale po jeho příchodu se hra změnila. První přímý kop ještě M.Král napálil do zdi, ale Matěna v 70 minutě z pravé strany z 30 metrů tento napálil přes zeď do levého "vinglu" Újezdckých. 2:3. Nervozita gradovala. Po jednom z mnoha faulů se k míči na polovině hřiště postavil M.Hora ml. Tneto nakopl s podporou orkánu na bránu soupeře. Hostující golman se zřejmě zhlédl v golmanských schopnostech některých golmanů v Gambrinus lize " Kladno vs. Slavia" a míč podběhl. K úžasu přihlížejících skončil v síti 3:3.  V dobré šanci se ještě před tímto objevil na malém vápně F. Cabicar, ale nedokázal míč z dvou metrů uklidit do brány. Zápas tak skončil 3:3 a katapultoval Dašické z posledního místa. Statistiky Sparta Dašice vs. Sokol Újezd 3:3, góly domácích O.Šmejda, Matěna, M.Hora ml.   Vivad!!!!

Zápasy 18. kola.

So 25.04. 10:15   Tesla Pardubice C - AFK Opatovice nad Labem   5:1 (3:0)
  So 25.04. 17:00   Sokol Dříteč - Sokol Chvojenec   1:4 (0:1)
  Ne 26.04. 17:00   SK Sparta Dašice - Sokol Újezd   3:3(1:2)
  Ne 26.04. 17:00   Lipoltice - SK Řečany n.Labem   3:2 (2:1)
  Ne 26.04. 17:00   Spartak Sezemice - Slavoj Choltice   3:1 (3:1)
  Ne 26.04. 17:00   Sokol Živanice B - SK Holice B   0:2 (0:0)
  Ne 26.04. 17:00   SK Pardubičky - Torpedo Pardubice   2:0 (2:0)

Zápas 19. kola.

Dne 2.5.2009 se uskutečnilo mistrovské utkání mezi domácí AFK Opatovice nad Labem  a hostující Spartou Dašice.Sestava trenér sir alex Jarda Hora, asistent vlastimil petržala v podobě Josefa Brunovského se nedostavil. Jose murino Josef Marek se opětovně nedostavil. Trapatoni M.Hora st. sledoval vše se zájmem z tribuny.Sestava Sparty Dašice, golman Jiří Metelka, obrana M.Hora ml., J.Šibal, J. Šmejda, P. Kučera, záloha F.Cabicar, O. Vajer, M.Král, O.Šmejda útok P.šmejda, P.Janák, střídali J.Matěna, D.Šafařík. Úvod utkání neodpovídal vůbec postavení obou mužstev v tabulce. Dašičtí měli více balon na kopačkách, ovšem bez výraznějšího ohrožení soupeřovi branky. Domácí v úvodu utkání neprověřili hostujícího  golmana vůbec. Po 30 minutách hry nádherně vyslal přihrávkou po zemi z levé strany O.Vajer, P. Šmejdu, který také po zemi nahrál do malého vápna zcela volnému Janákovi a ten placírkou pod horní tyčku nedal golmanovi šanci. Po tomo se hlavičkou prezentevola navrátivší O. Vajer míč za golmana vykopával na brankové čáře hráč v poli. O. Vajer do koce prvního poločasu ještě nebezpečně pálil.   Domácí se v prvním poločase dostali k několika rohovým kopům. Toto je velmi slabé místo Sparty Dašice, která nedokázala řešit tyto v malém vápně. Domácí však výrazněji brnaku soupeře neohrozili. První poločas tak skončil 0:1 pro hosty. Druhý poločas začal ofenzivou Sparty Dašice několikrát nebezpečně pálili O. Vajer, P. Šmejda, O.Šmejda. Kdyby  v této fázi utkání padl druhý gól nikdo by se nedivil. Po 20 minutách ofenziva trochu opadla a ke slovu se začali dostávast Opatovičtí. Opět ze standartní situace po skrumáži v malém vápně trefil domácí hráč šťastnou tečí tyčku, kdy po tomto ho napodobil spoluhráč volejem do břevna. Při další šanci hostí asi v 34 minutě střelu domácích z brnakové čáry nešťastně odrazil rukou J.Šibal a dostal do této doby  od velmi nepřesného zřejmě alkoholem a pozápasovou klobásou ovíněného sudího červenou kartu. Hosté hráli v deseti.  K penaltě se postavil domácí hráč, kdy balon napálil do prostřed branky. No  padající J. Metelka tento vykopl mimo.   Hra byla od této doby více pod taktovkou domácích, ale výrazně branku neohrozili. Nutno však dodat, že díky špatnému bránění  malého vápna hostí každá standartní  situace zaváněla. Zápas se díky úpornému bránění chýlil ke konci běžela devadesátá minuta. Domácí zahrávali standartní situaci z pravé strany. Nutno podotknout, že na této straně soudcoval postraní sudí, který těch klobás měl zřejmě slíbeno více a dokázal tu neukojitelnou chuť vnést do zápasu v podobě virtuálních faulů hostí. Nicméně hosté nakopli míč před branku, kde po skrumáži se tento dostal k ležícímu J. Metelkovi. Jen on a pár hráčů nad ním ví jestli se jím chycený míč dostal celým objemem za brankovou čáru. Nicméně postraní klobása z půlky půlky to viděla jasně. Takže po zápase se zřejmě udávil. 1:1. Ihned po rozehrání raději roztřesený hlavní ukončil v 42 minutě. Dle očitých svědků zápis psal roztřesenou rukou. No jo když jiný nejsou tak nejsou. Zápas tak skočnil 1:1. Gól Sparty Dašice Janák.

Další zápasy 19 kola.

So 02.05. 17:00   SK Holice B - Spartak Sezemice   1:0 (1:0)
  So 02.05. 17:00   Slavoj Choltice - Lipoltice   2:1 (1:0)
  So 02.05. 17:00   AFK Opatovice nad Labem - SK Sparta Dašice   1:1 (0:1)
  Ne 03.05. 17:00   SK Pardubičky - Sokol Dříteč   2:1(2:0)
  Ne 03.05. 17:00   Torpedo Pardubice - Sokol Živanice B   1:3 (0:1)
  Ne 03.05. 17:00   SK Řečany n.Labem - Tesla Pardubice C   3:0 (2:0)
  Ne 03.05. 17:00   Sokol Újezd - Sokol Chvojenec   3:2 (3:1)

Zápas 20 kola.

Dne 10.5.2009 se uskutečnilo mistrovské utkání mezi domácí Spartou Dašice a hostujícími SK Řečany nad Labem.Sestava trenér sir alex Jarda Hora, asistent vlastimil petržala v podobě Josefa Brunovského, kterému výrazně hrozil zásah do hry pro nedostatek hráčů. Jose murino Josef Marek a zhruba 19 bývalých, součastných, z různých důvodů nehrajících hráčů Sparty Dašice, vše se zájmem sledovali  z ochozů svatostánku v podborském azylu. Trapatoni M.Hora st. musel do dresu k případnému zásahu do hry.Sestava Sparty Dašice, golman Jiří Metelka, obrana M.Hora ml., M.Král, J. Šmejda, P. Kučera, záloha F.Cabicar, O. Vajer, I.Morávek, P. Čermák, útok P.šmejda, O.Šmejda, střídal R. Vinař. Úvod utkání výrazně pro hosty. Míč více na svých kopačkách při obléhání domácí branky.  V 15 minutě již  stará obehraná písnička,  centr do malého vápna domacích, a hostující útočník doposud s údivem přemítá, jak mohl dopravit míč do sítě. Šťastný ale cílený odraz od nespecifikovatelné části těla něco mezi ramenem a hrudníkem, zajisti vedení hostí 1:0.  Hosté nadále pokračovali v aktivitě, kdy měli několik dobrých šancí, ovšem s nepřesným zakončením. Po 35 minutách se z občasných náznaků akcí, dostali ke slovu i domácí. M. Hora ml. se nejprve jak u něho bývá zvykem, zastřeloval pěknou, ale nepřesnou střelou, aby v zápětí zpracoval na hranici 25 metrů míč a nádherně ho zavěsil do horního pravého růžku hostujícího celku. Poločas tak skončil 1:1. Hosté jako by se v této fázy utkání zalekli a na začátku druhého poločasu se hrál oboustraný fotbal s několika nepřesnými pokusy ke skorování. Okolo 20 minuty druhého poločasu dostal do běhu hostující útočník přihrávku do vápna, kde mu bez zásahu míče skočil pod nohy domácí golman a rozhodčí nařídil penaltu. Ta byla proměměna bez zaváhání. 1:2 pro hosty. Asi za deset minut dostal podobnou přihrávku opět hostující útočník přihrávku do vápna a z úhlu se nemýlil 1:3.  Těsně před konce dokázal snížit opět M.Hora ml. nádhernou střelou s přímého kopu z hranice 25 metrů. Výsledek utkání tak skončil 2:3 ve prospěch hostujícíh Řečan n. Labem. Za Spartu Dašice skŕoval 2 x M.Hora ml.