Jdi na obsah Jdi na menu
 


V.I.P. návštěva utkání Gambrinus ligy FOTA!!!! + Povídka!!!!


FK Dukla Praha - AC Sparta Praha   1:3

 

SPARTA PRAHA OLE!!!!!!!

 

 

      Dne 20.4.2014 v rámci projektu VIP návštěvy zápasu Gambrinus ligy , se bývalý i součastní činnovníci sportovního klubu SK SPARTA DAŠICE zúčastnili jako čestní diváci fotbalového utkání mezi celky Dukla Praha a Sparta Praha. Na tuto návštěvu s prohlídkou stadionu, rautem a sledováním zápasu z těch nejlepších míst na stadionu, bylo vybráno celkem 40 statečných. Již na začátku cesty, kterou zajišťoval luxusní autobus p. Metelky, bylo jasné, že půjde o velmi zdařilou návštěvu. Někteří vybraní kandidáti měli sice velkou práci stihnout start, který byl stanoven na určitou hodinu ze svatostánku SK Sparty Dašice. Důvodem jejich potíží byl dozvuk odehraných fotbalových zápasů s předešlého dne, avšak po zdárném vyjetí, byly všechny problémy ihned zapomenuty, neboť kouzelný autobus skrýval nejednu možnost kulturního vyžití. Při cestě účastnicí měli možnost sledovat celou škálu naučné filmové tvorby z fotbalového prostředí s možností občerstvení. Největším lákadlem občerstvovací stanice byl zázračný nejmenovaný likér s výrobou v obci Kežmarok, který měl jen ty nejblahodárnější účinky .

       Cesta utekla lusknutím prstu . Vzhledem k lákavému vzezření našeho autobusu si nejprve ostraha stadionu Dukly myslela, že na stadion již z předstihem dorazili hosté a autobus vpustila na VIP parkoviště do areálu na místa, kde vždy parkují soupeři tohoto klubu. Až když vystoupili účastníci zájezdu pochopili, že udělali chybu a autobus vykázali alespoň před bránu stadionu. No a pak to začalo a ujali se nás organizátoři a organizátorky celé akce z místního prostředí. Zejména jedna z  jmenovaných zaujala oko nejednoho účastníka. S prohlídkou stadionu Dukly pomohl její bývalý odchovanec Günter Bittengel, který odprezentoval slavnou historii klubu, která se soustřeďovala do místní klubovny ověnčené poháry, dále předvedl zázemí hráčů, které bylo opravdu luxusní. Vedoucí týmu Sparty Dašice si kabiny před zápasem vyfotografovali a dali si za úkol, že před domácími zápasy Sparty Dašice se pokusí alespoň přiblížit těmto hranicím. Při vstupu na pažit několik nadšenců nevydrželo a vyloudilo z ostrahy několik míčů a začali činovníkům klubu předvádět svá umění. Naštěstí brzy bylo pochopeno, že trávník takovou dávku fotbalových emocí neunese a raději se přistoupilo k fotografování u hlavní tribuny, a to z reklamních důvodů. Po náročném pózování a jasné unavenosti účastníků, se celý zájezd přesunul do místní restaurace, kde byl ze strany organizátorů připraven raut v podobě řízků, salát a samozřejmě zlatavého moku. Nic na tom nezměnil fakt, že skupinka nadšenců již nechtěla opustit brány stadionu a spokojila se s půlmetrovou klobásou. Po dobrém jídle se účastníci konečně šli usadit do jediných polstrovaných sedaček na hlavní tribuně přesně nad půlící čárou hracího pole. Výhled s tribuny zasahoval i do nefotbalového prostředí, kde bylo vidět na Tróju, Vltavu a stověžatou matku měst. Na hřišti se schylovalo k utkání, kdy při prezentaci hostující Sparty Praha si člověk neznalí poměrů mohl myslet, že není v domácím prostředí Dukly Praha. Nadšení se ještě zvýšilo, když jako jeden ze sudích byl bydlištěm v Lázních Bohdaneč. Samotné utkání se hrálo v pěkném tempu s velkou převahou Sparty Praha, která ho vyhrála zaslouženě 1:3. Nutno podotknout, že gól domácí Dukly padl po hrubici gólmana, kterou kdyby předvedl ve svatostánku Sparty Dašice, tak bych chytal stejně dál protože nikdo jiný by nebyl. V průběhu utkání fandění strhlo několik nadšenců natolik, že opustili svá VIP místa na stadionu a raději šli fandit do kotle. Nemohli se tedy divit, když byli vyvádění za doprovodu ostrahy stadionu ven. Po konci utkání se k zájezdu připojil ještě jeden pražský odchovanec s exotickým příjmením, který nechtěl být jmenován a potřeboval svést do východních čech. Pokud cesta tam utekla jako voda, tak zpáteční byla ještě kratší. Autobus některé účastníky zavezl ještě na zábavu do sousedních Kostěnic.

       Nezbývá než poděkovat organizátorům a zejména pivovaru Gambrinus, že se takto luxusně dokáže postarat o propagaci místní fotbalové ligy.

 

 

 

 

Fota zde

 

 

 www.spartadasice.estranky.cz/fotoalbum/vip-navsteva-2014/

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Hela DUKLA Heja

Pedro,26. 3. 2014 21:41

Furt lepší duklácká teplákovka, než sparťanský slipy.

Vejlet

Víťa,26. 3. 2014 19:02

Jedu,na fodbal s.....,jedu se nažrat a napít :-),možná pojede i žena,ale to bude muset bejt hodně hodná,nebo to říkala ona mě ???? :-), tu popřípadě dohlásím.

Dukla

Vejce,25. 3. 2014 20:48

Beru jeden flek :-) aby tam nebyla převaha Sparťanů :-D

Berete zvědy?

Pedro,24. 3. 2014 22:12

Jel bych i s Kubou :o)

sparta

rosťa,24. 3. 2014 15:35

jel bych taky jestli mě vezmete....

určitě jedu

záma,19. 3. 2014 20:37

sparta praha ole